کارتون پاندای کونگ فو کار

لحظات کمیک و خنده دار پشت سر هم قطار می شوند که دلیل همه شان بی دست و پایی پو است، تا اینکه شیفو عامل و انگیزه پیش برنده پو را پیدا می کند؛ اشتهای سیری ناپذیر پو.

کارتون پاندای کونگ فو کار

کافی است تا شیرینی را از دست او بیرون بکشید تا او دست به سریع ترین کارها بزند و آن هم بدون کوچک ترین لغزش و خطا. او خیلی زود آماده مبارزه با تای لانگ شرور می شود.

کارتون پاندای کونگ فو کار

یوزپلنگی که می خواهد به دهکده حمله کند و انتقامش را بگیرد. چند سال پیش او شاگرد شیفو بوده، بهترین شاگرد او، اما اوگ وی که از ذات بد تای لانگ آگاه بوده، از دادن عنوان جنگجوی اژدها به او خودداری می کند و این خشم تای لانگ را برمی انگیزاند. او به تازگی از زندانی در دل کوه فرار کرده است. مانند بسیاری از فیلم های چینی، «پاندای کونگ فوکار» نیز از دو عامل لاینفک این فیلم ها دوری نمی کند؛ زدوخورد و شوخی. فیلمنامه جاناتان آیبل و گلن برگر به سرعت درس های آموزنده اش را به کودکان - در اینجا تلاش برای رسیدن به هدف- می دهد و به سراغ اکشن و نبرد هایش برمی گردد.

کارتون پاندای کونگ فو کار

نبرد روی پل معلق پنج قهرمان و نیز نبرد نهاییپاندا وتای لانگ در یک سوم پایانی فیلم رخ می دهد، درست پس از پایان یافتن سیلی از شوخی های متنوع. از جمله شوخی با اوگ وی زمانی که میان حرف زدنش تصمیم می گیرد هزاران شمع را با سرعت لاک پشتی اش خاموش کند و این موجب بی قراری شیفو که منتظر شنیدن ادامه حرف اوگ وی است می شود یا شوخی با پاندا زمانی که می خواهد چرخ دستی پر از نودل را از پله های منتهی به محل انتخاب جنگجوی اژدها بالا ببرد.

 

 

 

ترجمه: محسن طالبی زاده

کارتون پاندای کونگ فو کار

پاندای کنگ فوکارقسمت اول

پاندای کنگ فوکارقسمت دوم

پاندای کنگ فوکارقسمت سوم

پاندای کنگ فوکارقسمت چهارم

پاندای کنگ فوکارقسمت پنجم

پاندای کنگ فوکارقسمت ششم

پاندای کنگ فوکارقسمت هفتم

پاندای کنگ فوکارقسمت هشتم

پاندای کنگ فوکارقسمت نهم

پاندای کنگ فوکارقسمت دهم

پاندای کنگ فوکارقسمت یازدهم

پاندای کنگ فوکارقسمت دوازدهم

پاندای کنگ فوکارقسمت سیزدهم